Willa Krystyna - Dźwirzyno

całoroczne noclegi blisko morza

Coraz mniej czasu na wykorzystanie Bonu Turystycznego

Bon turystyczny cieszył się ogromną popularnością tego lata. Wielokrotnie z przykrością musieliśmy odpowiadać na pytania o wolne pokoje – które w sezonie bardzo szybko przestawały być dostępne.

Wiemy, że wielu osobom nie udało się jeszcze zrealizować bonu turystycznego. Czasu na to jest coraz mniej (bon można wykorzystać jedynie do końca marca 2022 r.), dlatego zapraszamy nad morze również jesienią.

Jesień nad morzem ma swoje uroki. Przede wszystkim jest mniej wczasowiczów oraz dzieci (które wróciły już do szkoły), dlatego można wypocząć w spokoju. Co prawda pogoda nie sprzyja już morskim kąpielom ani wylegiwaniu się na plaży – to jednak nie wszystko. Morze bardzo uspokaja – i to o każdej porze roku. Spacer po prawie pustej plaży ma swój urok – warto tego spróbować.

Dlatego serdecznie zapraszamy do Dźwirzyna również po sezonie. Ceny są atrakcyjniejsze niż latem – no i łatwiej znaleźć wolny termin. Jesteśmy przekonani, że pobyt nad morzem na jesień dostarczy Państwu wielu pozytywnych wrażeń.

Zapraszamy!